Montāža

SIA SPRINKLER SERVICE montāžas nodaļu veido pieredzējuši projektu vadītāji, darbu vadītāji un montāžas komandas. Montāžas nodaļa strādā sadarbībā ar projektēšanas nodaļu (Links) un inženieriem, kas ļauj ātri un kvalitatīvi pieņemt lēmumus veiksmīgai ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu montāžai. Montējot ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmas, SIA SPRINKLER SERVICE izmanto tikai kvalitatīvus un sertificētus materiālus un instrumentus. Uzņēmuma speciālisti pastāvīgi saņem apmācību no vadošajiem piegādātājiem un ražotājiem ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu jomā, no visas pasaules. Pateicoties ilggadējai pieredzei, plašai piegādātāju bāzei un materiālu klāstam, kas vienmēr ir pieejams, SIA SPRINKLER SERVICE kvalitatīvi un pēc iespējas īsākā laika periodā veic ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu montāžu, kā arī SIA SPRINKLER SERVICE sniedz saviem klientiem veikto darbu garantiju.

SIA SPRINKLER SERVICE ir bagāta pieredze ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu projektu izstrādāšanā. Ja, Jums ir nepieciešams sertificēts uzņēmums, ugunsdzēsību un ugunsdrošību sistēmu projektu izstrādāšanā, vajadzīgo sistēmu konsultācijas saņemšanā vai sistēmu montāžā, SIA SPRINKLER SERVICE izstrādās Jums individuālu piedāvājumu.

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums caur e-pastu vai tālruni. Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.

SIA SPRINKLER SERVICE projektē, montē un apkalpo šādas ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmas:

Automātiskās ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas automātika (UAS-SP)

Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-DR)

Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēmas automātika (UAS-UK2)

Izsmidzinātās ūdens ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-WM)

Gāzes ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-GU)

Aerosola ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-AU)

Putu ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-FU)

Pulvera ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-PU)

Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-VU)

Transporta ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-TR)