Projektēšana

SIA SPRINKLER SERVICE projektēšanas nodaļu veido kvalificēti inženieri, projektētāji un projektu vadītāji. Projektēšanas nodaļas darbinieki projektu un aprēķinu sagatavošanā pielieto gan teorētiskās zināšanas, gan praktisko pieredzi, kas tika gūta ilggadējā darbā, ugunsdrošības jomā. SIA SPRINKLER SERVICE speciālisti nepārtraukti mācās un apgūst jaunas ugunsdzēšanas un ugunsdrošības sistēmas, kam pateicoties klienti saņem unikālus un individuālus risinājumus objektu aizsardzībai no ugunsgrēka riska. Ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu projektu izgatavošanai 2D un 3D vidēs tiek izmantota licencēta programmatūra, piemēram, tādas programmas kā - SprinCad, AutoCad, REVIT, NavisWork un citas programmatūras.

SIA SPRINKLER SERVICE ir bagāta pieredze ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu projektēšanā. Ja, Jums ir nepieciešams sertificēts uzņēmums, ugunsdzēsību un ugunsdrošību sistēmu projektēšanā, SIA SPRINKLER SERVICE izstrādās Jums individuālu piedāvājumu.

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums caur e-pastu vai tālruni. Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.

SIA SPRINKLER SERVICE projektē, montē un apkalpo šādas ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmas:

Automātiskās ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas automātika (UAS-SP)

Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-DR)

Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēmas automātika (UAS-UK2)

Izsmidzinātās ūdens ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-WM)

Gāzes ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-GU)

Aerosola ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-AU)

Putu ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-FU)

Pulvera ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-PU)

Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-VU)

Transporta ugunsdzēsības sistēmas automātika (UAS-TR)