Intro

Par mums

Par SPRINKLER SERVICE Par mums

SIA „SPRINKLER SERVICE" ir uzņēmums, kas veic inženierkomunikāciju projektēšanu, tāmju dokumentāciju sastādīšanu, izbūvi, izbūves materiālu un aprīkojuma komplektāciju un piegādi, izbūves darbus, tehnisko uzraudzību, sistēmu nodošanu ekspluatācijā, projektu vadību, kā arī pēcnodošanas apkalpošanu. 

SIA „SPRINKLER SERVICE" sastāda nopietnu projektēšanas un izbūves spēku komandu, kas var nodrošināt pasaules augstākajiem standartiem atbilstošu kvalitāti un drošību visās savās darbības jomās. Izvēloties SPRINKLER SERVICE, pasūtītājs iegūst uzticamu un drošu partneri savu projektu realizācijā!

SIA „SPRINKLER SERVICE" ir dibināts 1991. gada 29. jūlijā. 29 gadu laikā mēs esam izveidojušies par vienu no ievērojamākajiem ugunsdzēsības sistēmu projektēšanas, montāžas un apkopes uzņēmumu, kurš var lepoties ar daudzu industriālo, dzīvojamo un biroju ēku nodrošināšanu ar ugunsdzēsības un citām inženiersistēmām.

Salīdzinot ar mūsu darbības sākumu mūsu uzņēmuma apgrozījums ir pieaudzis līdz pat 100 reizēm un patstāvīgi veicot projektēšanas, montāžas un apkopes darbus mēs spējam nodarbināt līdz pat 100 cilvēkiem vienlaicīgi.

Ko mēs paveicām 2019. gadā Projekti

Certified

ISO 9001 Certificate
Lasīt vairāk

Bureau Veritas Certification apliecina, ka SPRINKLER SERVICE pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša zemāk norādītā pārvaldības standarta (ISO 9001:2015) prasībām.

  • Ugunsaizsardzības sistēmu projektēšana, montāža un apkope;
  • Drošības un vājstrāvas tīklu projektēšana, montāža un apkope;
  • Ugunsdzēsības aparātu tehniskā apkopes, uzpilde un serviss;
  • Ugunsdzēsības inventāra tirdzniecība un apkalpošana.
  • Apmācība un pakalpojumi ugunsdrošībā.