Automātiskās ugunsdzēsības sistēmas

Aspirācijas sistēmas (sprinkleru ugunsdzēsības sistēma) ir ugunsdzēsības iekārtas, kuras tiek automātiski ieslēgtas, paaugstinoties aizdeguma sliekšņa lielumiem aizsargājamajā zonā. Par automātisko sistēmu priekšrocību ir izskatāma iespēja tās iedarbināt automātiski. Atkarībā no konstruktīvā izpildījuma pastāv šādi ugunsdzēsības sistēmu tipi:

  • Moduļu ierīces. Tās sastāv no viena vai vairākiem moduļiem, kurus savieno vienota aizdegšanās atklāšanas un to iedarbināšanas sistēma, un ir spējīgas patstāvīgi dzēst aizdegšanās cilmvietu.
  • Agregātu aspirācijas sistēmas ir ierīču komplekts, kurām ir dažādas funkcijas un kuras ir spējīgas dzēst ugunsgrēku tikai kompleksā ar centrālās pults vadīšanas starpniecību. Agregātu sistēmā ugunsdzēsības sastāva uzglabāšanai ir ierīkoti rezervuāri, no kuriem uz izlaišanas sistēmām tas tiek nogādāts pa caurulēm. 
  • Mikrokapsulētie agregāti ir elastīgas plāksnes, kuras ir pārklātas ar ugunsdzēsības sastāvu, kas tiek aktivēts siltuma iedarbībā. Tās tiek montētas citām sistēmām grūti pieejamajās vietās, savukārt aizdegšanās gadījumā ugunsdzēsības sastāva kapsulas sabrūk, kā rezultātā notiek lokālā liesmas dzēšana.

Priekšrocības

Automātiskās sistēmas izpilda šādas funkcijas:

  • Nodrošina pietiekamu laiku, lai cilvēki varētu atstāt bīstamo zonu;
  • Ātri dzēš ugunsgrēku vēl pirms tas ir nodarījis nopietnos zaudējumus ēkām un ietaisēm. Tas samazina naudas un laika ieguldījumus, kas ir nepieciešami remontam pēc ugunsgrēka;
  • Darbojas nepārtraukti, bez cilvēka kontroles nepieciešamības.

Kompānijas SIA "SPRINKLER SERVICE" piedāvājums

Ja jūs vēlaties pasūtīt kvalitatīvas automātiskās ugunsdzēsības sistēmas, izmantojiet mūsu kompānijas piedāvājumu. Tāpat mēs nodarbojamies ar iekārtu projektēšanu, montāžu un apkopi. Mēs garantējam augstos kvalitātes standartus, kā arī profesionālo uzņemto saistību izpildi. Sprinklerus piegādājam un uzstādām ātri. Dodam garantiju kā iekārtām, tā arī to uzstādīšanai.

Priekšrocības, sadarbojoties ar mums:

  • Individuālā pieeja katram klientam;
  • Inovatīvo kvalitatīvo iekārtu un materiālu pielietošana garantē aizsardzības sistēmas drošu izmantošanu un ievērojami vienkāršo turpmāku apkopes darbu veikšanu.

Ja jums ir radušies jautājumi, konsultāciju ir iespējams saņemt ŠEIT.