Dūmu novadīšanas sistēmas izstrāde un montāža

Dūmu novadīšanas sistēmas izstrāde un montāža – tas ir īpašu iekārtu izveides un uzstādīšanas process. Šī procedūra tiek veikta, lai droši un efektīvi izvadītu dūmus, gāzes un tvaikus no ēkām. Dūmu novadīšanas sistēmas – tās ir ierīces vai sistēmas, kas paredzētas dūmu un gāzu izvadīšanai no telpām vai ēkām. Tas parasti izmanto, lai novadītu dūmus vai bīstamas gāzes, tādas, kā, piemēram, tvana gāze vai citas toksiskas vielas.

Darba posmi:

  1. Speciālisti veic telpas vai būves analīzi, nosaka gaisa daudzumu, kas nepieciešams dūmu izvadīšanai, kā arī tā koncentrāciju un kaitīgumu. Pamatojoties uz šiem datiem, tiek izstrādāts dūmu novadīšanas sistēmas projekts.
  2. Pamatojoties uz sistēmas projektu, inženieri izvēlas piemērotas sastāvdaļas un aprīkojumu, piemēram, skursteņus, kanālus, ventilatorus, filtrus vai gaisa attīrītājus. Tieši tas nosaka optimālo sistēmas atrašanās vietu un darbības režīmu.
  3. Mēs izvēlamies nepieciešamās iekārtas.
  4. Speciālisti veic uzstādīšanu saskaņā ar projektu. Tas var ietvert skursteņu un ventilācijas kanālu uzstādīšanu, ventilatoru pievienošanu un iestatīšanu, filtru un gaisa attīrītāju uzstādīšanu.
  5. Kad montāžas darbi ir pabeigti, dūmu novadīšanas sistēma tiek pārbaudīta un konfigurēta, lai pārbaudītu tās funkcionalitāti un atbilstību tehniskajām prasībām, kā arī drošības standartiem.
  6. Speciālisti veic personāla apmācību personālu saistībā ar iekārtu lietošanu un apkopi. Pēc tam sistēma tiek nodota klientam un ir gatava lietošanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dūmu novadīšanas sistēmas izstrādi un uzstādīšanu jāveic kompetentiem speciālistiem, lai nodrošinātu tās uzticamu un drošu darbību.

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk nekā 30 gadu pieredze jebkuras sarežģītības dūmu un siltuma novadīšanas sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkopē. Mēs uzstādām ugunsaizsardzības sistēmas noliktavās, loģistikas centros, birojos un daudzdzīvokļu ēkās. Vēl šie pakalpojumi tiek sniegti arī viesnīcās, augstceltnēs, pazemes un virszemes autostāvvietās, rūpnīcās un ražotnēs.