Kā izvēlēties dūmu detektoru

Nodrošināsim ugunsdrošību, kā arī palīdzēsim izvēlēties pareizo dūmu detektoru.

Šajā rakstā mēs sniegsim izsmeļošas atbildes attiecībā uz dūmu detektora. Mūsu padomiem ir praktisks raksturs – kompānijas speciālisti jau ilgus gadus strādā ugunsdrošības sistēmu ražošanas tirgū un veiksmīgi tiek galā ar noteiktiem uzdevumiem.

Kam ir vajadzīgi dūmu detektori?

Dūmu detektors ir kompakta ierīce, kura ir paredzēta piedūmojuma signālu uztveršanai lielas platības telpās. Pēc ugunsgrēka identificēšanas sistēma aktivē spēcīgu, aptuveni 80-90 dB, skaņas signālu. Nostrādā ugunsdrošības signalizācija, kura strādā 30 minūtes.

Uzmanību! Dūmu detektors nespēs nodzēst ugunsgrēku. Devējs tikai brīdina par nelaimi, kura var notikt, ja neveikt nekādus pasākumus.

Padomi un rekomendācijas CO detektora izvēlē

  • Nosakiet optimālāko devēju skaitu, kuri būs nepieciešami tieši jums. Privātmājās to daudzumam ir jāveido ne mazāk kā 5, dzīvokļos – ne mazāk par 3 gabaliem.
  • Izpētiet informāciju par detektoru veidiem. Piemēram, jonu devēju acumirklīgi atpazīst dūmu avotus un viegli uzliesmojošos materiālus, savukārt fotoelektroniskie devēji darbojas gausāk, toties reaģē uz lielāku aizdegšanās avotu skaitu utt.
  • Pievērsiet uzmanību ierīces dizainam — tai ir jābūt izpildītai klasiskajā baltajā stilā. Ierīce ideāli iederēsies kopējā interjerā un nesabojās mājokļa izskatu.
  • Paklausieties, kādu signālu izdod detektors — tie var būt vizuālie signāli, skaļas skaņas vai speciālie balss paziņojumi.
  • Padomājiet par to, kādas dūmu detektoru funkcijas būs noderīgākas — ir modeļi ar milzīgu funkcionālu, taču tie ir visdārgākie un prasa speciālista iesaisti uzstādīšanas procesā.

Nebūtu jāaizmirst, ka mūsu kompānija sniedz palīdzību līdzīgu ugunsdrošības brīdināšanas sistēmu – CO detektoru uzstādīšanā

Radušies papildu jautājumi, kā izvēlēties piemērotāku ierīci? Sazinieties ar mums un saņemiet papildu informāciju pa tālruni +371 67226360.