Ko dāvināt Jaunajā gadā? Drošību!

Dūmu detektori un gāzes detektori - noderīga dāvana katrā mājā

Nezināt, ko dāvināt Jaunajā gadā? Dāviniet drošību! Piemēram, dūmu detektori ir efektīvs veids, kā būtiski paaugstināt ugunsdrošību. Mājas dūmu detektora uzstādīšana palīdz saimniekam ātri uzzināt par augstu dūmu koncentrāciju gaisā, izmantojot skaļu signālu, indikatorus uz ierīces korpusa, paziņojumus uz kontroles paneli vai mobilajām telefonā. Tādējādi saimniekam ir iespēja steidzami reaģēt un novērst iespējamu ugunsgrēku, saindēšanos vai negadījumu. Dūmu detektorus var iegādāties šeit.

pulvera ugunsdzēšamais aparāts

Vēl viens instruments šiem mērķiem ir gāzes detektori. Tie ir elektroniski ierīces, kas atklāj oglēnu gaisā. Tie ir svarīgi, lai nodrošinātu telpas drošību un cilvēku aizsardzību no oglēnu saindēšanās, kas var rasties nepilnīgas gāzes, koka, ogļu vai citu kurināmā pilnīgas sadedzināšanas rezultātā. Ja CO koncentrācija pārsniedz pieļaujamo slieksni, sensors aktivizēs skaņas un vizuālās trauksmes signālus, brīdinot cilvēkus par briesmām. Daži modernie sensori nosūta paziņojumus uz mobilo ierīcēm caur lietojumprogrammām, ļaujot saņemt informāciju par oglēnu koncentrāciju reālā laikā un veikt atbilstošus pasākumus. Gāzes detektorus var iegādāties šeit.

Detektorus ieteicams uzstādīt telpās blakus siltuma avotiem (katliem, krāsnīm, gāzes plīts u.c.), guļamistabās un citās zonās, kur var uzkrāties bīstama gāzes koncentrācija. Tos regulāri jāpārbauda, lai garantētu to uzticamu darbību.

Ugunsdzēsības aparāts - lieliska dāvana privātmājas saimniekam

Piedāvājam pulvera, ogļskābās gāzes ugunsdzēšamie aparāti, ugunsdzēsības krānu kastes un citas ierīces drošībai.

Ugunsdrošības komplekts - lieliska dāvana mājas vai automašīnas īpašniekam.

Teorētiskā un praktiskā apmācība

Mēs arī sniedzam teorētisku un praktisku apmācību personālam ugunsdrošības jomā. Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu šeit.

SIA "Sprinkler Service" ir viena no vadošajām uzņēmumu sadaļā pretuguns aizsardzībā Latvijas tirgos. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes un individuālu apkalpošanu, inovatīvu risinājumu pielietošanu un plašas pieredzes izmantošanu pretuguns aizsardzības jomā.