Kur pasūtīt ugunsdzēsības krānu kastes

Rūpes par ugunsdrošību – tas ir svarīgs uzdevums, kuru jāveic katram uzņēmumam.

Šī procesa organizēšanai tiek izmantotas ugunsdzēsības šļūtenes, ugunsdzēsības krānu kastes un cits aprīkojums. Skapjos tiek novietoti tādi sākotnējās ugunsgrēka dzēšanas līdzekļi kā ugunsdzēsības šļūtenes un ugunsdzēšamie aparāti. Šādas iekārtas tiek uzstādītas dzīvojamās un sabiedriskās telpās, kā arī ražošanas objektos.

Ugunsdzēsības krānu kastu veidi

Kastes tiek iedalītas sekojošo veidos:

  • uzkarināmas, to svars nedrīkst pārsniegt 35 kg;
  • iebūvētas – līdz 50 kg;
  • uz grīdas novietojamas – līdz 60 kg.

Konstrukcijas mēdz būt slēgtas (ar aizveramām durvīm) un vaļējas. Neatkarīgi no izvēlētā varianta, katras kastes dziļums ir līdz 30 cm un tās tiek uzstādīti tā, lai ugunsgrēka gadījumā tās būtu viegli un ērti pieejamas.

Ugunsdzēsības krānu kastēm mēdz būt viena vai divas sekcijas. Sekcijā tiek ievietota ugunsdzēsības šļūtene vai uzstādīts papildus ugunsdzēšamais aparāts. Jūs varat izvēlēties risinājumus ar vai bez lodziņa. Ugunsdzēsības krānu kaste tiek izgatavota no metāla, bet pēc tam tā tiek nokrāsota sarkanā un baltā krāsā.

Ko piedāvā uzņēmums SIA SPRINKLER SERVICE

Mēs specializējamies inženierkomunikāciju projektēšanā, tāmju sastādīšanā, būvniecībā, materiālu un iekārtu piegādē un montāžā. Sniegto pakalpojumu sarakstā iekļauta tehniskā uzraudzība, sistēmas noregulēšana, projektu kontrole un apkalpošana. Katalogā ir liela ugunsdzēsības iekārtu izvēle, kurām ir spēkā garantija.

Ieguvumi, ko sniedz sadarbība ar mums:

  • Individuāla pieeja klientu vēlmēm.
  • Jaunāko un kvalitatīvo iekārtu un materiālu izmantošana nodrošina drošu apsardzes signalizācijas sistēmas darbību un ievērojami atvieglo turpmāko apkalpošanu.

Mūsu kvalificētie menedžeri palīdzēs izvēlēties piemērotākās iekārtas, organizēs steidzamu piegādi uz norādīto adresi. Kastu uzstādīšanu veic mūsu profesionālie darbinieki. Mēs piedāvājam pakalpojumus par pieņemamām cenām, kā arī pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas atlaides.

Ja Jums ir radušies kādi ar ugunsdrošības iekārtu katalogu saistīti jautājumi, tad droši zvaniet mums! Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko variantu, kā arī organizēsim steidzamu piegādi uz norādīto adresi.