Ugunsdrošības sistēmu uzstādīšana

Katrs cilvēks vēlas justies atrodamies drošībā neatkarīgi no stāvokļa sabiedrībā vai citiem faktoriem.

Viens no veidiem pasargāt sevi un savus tuviniekus ir ugunsdrošības signalizāciju uzstādīšana.

Kompānija Sprinkler Service nodarbojas ar ugunsdrošības sistēmu projektēšanu telpām, ugunsdzēsības inventāra pārdošanu, sniedz pakalpojumus ugunsdrošības signalizācijas. un citu ugunsdrošības sistēmu uzstādīšanā. Mūsu darbības vieta atrodas Rīgā.

Visām ierīcēm ir augsta kvalitāte, savukārt pielietojamie materiāli nodrošinās drošu darbību. Mūsu pircējiem tiek piedāvāts plašs uzstādāmo sistēmu klāsts.

  • Ugunsdrošības signalizācijas

To galvenais mērķis ir ārkārtas situāciju atklāšana un profilakse. Sistēmas var darboties pēc dažādiem principiem. Vienas reaģē uz liesmu, citas uz dūmiem un/vai aizdegšanās laikā izdalāmo siltumu.

  • Automātiskā ugunsdzēsības sistēma

Šādas sistēmas uzbūve ir sarežģītāka, nekā ugunsdrošības signalizācijām, jo bez aizdegšanās identificēšanas ierīce automātiski sāk izsmidzināt ugunsdzēsības vielu. Tas darbībai ir nepieciešami vairāki komponenti: ugunsgrēka atklāšanas devējs, sūkņi, izsmidzinātāji, ceļi, pa kuriem tiks piegādāta viela.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt sistēmas uzstādīšanas koncepciju, palīdzēsim izvēlēties optimālo variantu, kurš būs piemērots jums kvalitātes un cenas proporcijas ziņā. Mūsu komanda sagatavos jums visu nepieciešamu dokumentāciju. Mūsu komandā strādā tikai profesionāļi ar lielu pieredzi darbības jomā.

Mēs esam snieguši pakalpojumus šādiem objektiem, kā Rīgas biržas ēka, Tirdzniecības centrs MOLS, SEB birojs, Latvijas nacionālā bibliotēka, Z-Towers un daudzi citi objekti. Tāpat mēs sadarbojamies ar daudzām lielām kompānijām. To vidū ir HanterIt, TYCO (Fire Protection Products), Viking, Kros un citas.

Mūsu klientiem mēs piedāvājam vislabākos sadarbības nosacījumus. Sprinkler Service politikas pamatā ir labvēlīgas cenu veidošanas nodrošināšana, savukārt klienta vēlmju uzklausīšana un ievērošana ir galvenais mūsu darba pamatprincips. Uzņēmuma pakalpojumu standarti atbilst visiem nozari regulējošajiem normatīvajiem aktiem; pakalpojumi tiek sniegti, nodrošinot klientam maksimālo drošību ar augsti kvalitatīvo un visjaunāko iekārtu izmantošanas palīdzību. Mēs meklējam individuālo pieeju katram klientam un atrodam visoptimālākos risinājumus pasūtītāja noteiktajiem uzdevumiem.