Ugunsdrošības speciālists Rīgā

Ugunsdrošības speciālists uzrauga likumā noteikto ugunsdrošības prasību ievērošanu uzņēmumos.

Ugunsdrošības speciālists uzrauga likumā noteikto ugunsdrošības prasību ievērošanu darba vietās, sagatavo korporatīvos rīkojumus, instruktē darbiniekus ugunsdrošības jautājumos, veic apmācības un kontaktējas ar valsts iestādēm. Pēc būtības viņš nodrošina uzņēmumā tādus darba apstākļus, kuros līdz minimumam tiek samazināta ugunsgrēka iespējamība, bet ugunsgrēka gadījumā viņš palīdz mazināt riskus.

Ugunsdrošības speciālists ir vajadzīgs ikvienam lielam uzņēmumam, kurš darbojas būvniecības, ražošanas, enerģētikas, naftas un gāzes vai jebkurā citā jomā. Mazos uzņēmumos šāds speciālists netiek pieņemts darbā, bet par ugunsdrošību ir atbildīgs vadītājs.

Kas ietilpst ugunsdrošības speciālista darba pienākumos

Speciālista galvenie pienākumi dažādās organizācijās ir līdzīgi:

  • iekšējo ugunsdrošības normatīvo aktu sagatavošana;
  • ugunsdrošības instrukciju sagatavošana;
  • ugunsdrošības prasību izpildes kontrole;
  • ar ugunsdrošības prasību izpildes saistīto procesu plānu izstrāde un to realizēšana.

Ugunsdrošības speciālista pakalpojumi

Kompānija SIA ”Sprinkler Service” projektē, uzstāda un apkalpo ugunsdrošības sistēmas. Piedāvājam saviem klientiem nestandarta un individuālus risinājumus, konsultējam, atbildam uz visiem interesējošiem jautājumiem. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu, sākot no pasīvās ugunsdrošības un noslēdzot ar automātiskajām ugunsdzēsības sistēmām. Pie mums strādā kvalificēti inženieri, kuriem ir liela darba pieredze. Mūsu speciālisti var palepoties ar neskaitāmu realizēto projektu skaitu. Mūsu pakalpojumu cenas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli, jo tas ir atkarīgs no izvirzītajiem uzdevumiem un to izpildes sarežģītības pakāpes.

Ja Jūs meklējat sertificētu uzņēmumu, kurš sniedz ugunsdrošības pakalpojumus, tad sazinies ar mums. Mēs piedāvāsim Jums individuālu risinājumu.