Ugunsdrošības zīmes – Jūsu ceļš pretī glābiņam un aizsardzībai!

Ugunsdrošības zīmes - svarīgs drošības elements, lai aizsargātu cilvēkus no ugunsgrēkiem. Tās palīdz noteikt ugunsdzēsības līdzekļu atrašanās vietu, norāda uz apdraudējumiem un parāda evakuācijas ceļu. Šī iemesla dēļ ļoti svarīgi ir zināt galvenās zīmes un saprast to nozīmi. Piemēram, zīme ar ugunsdzēsības kāpņu attēlu norāda kāpņu atrašanās vietu evakuācijas gadījumā, savukārt ugunsdzēšamā aparāta simbols norāda ugunsdzēšamo aparāta atrašanās vietu, kuru var izmantot ugunsgrēka dzēšanai.

Vēl pastāv aizlieguma zīmes, kas brīdina par iespējamām briesmām un aizliegtām darbībām. Piemēram, simbols, kura attēlā norādīts smēķēšanas aizliegums, norāda uz to, ka šajā vietā ir aizliegts smēķēt, lai izvairītos no ugunsgrēka iespējamības. Šādiem elementiem jāatrodas labi redzamā vietā un pietiekamā daudzumā, lai ikviens tos varētu redzēt un saprast to nozīmi. Brīdināšana un simbolu izpratne – tas ir veids, kā mēs cenšamies glābt un aizsargāt cilvēku dzīvību ugunsgrēka gadījumā.

Zīmju veidi

Izplatītākie ugunsdrošības zīmju veidi:

  1. "Ugunsdrošība" - parasti tiek izvietota vietās, kur nepieciešams pievērst uzmanību vispārējiem ugunsdrošības noteikumiem darba vietā.
  2. "Izeja" - norāda virzienu uz tuvāko izeju no ēkas.
  3. "Ugunsdzēsības kāpnes" - norāda kāpņu atrašanās vietu, kuras var izmantot evakuācijai ugunsgrēka gadījumā.
  4. "Ugunsdzēšamais aparāts" - norāda ugunsdzēšamā aparāta atrašanās vietu.
  5. "Smēķēt aizliegts" – norāda vietas, kur aizliegts smēķēt.
  6. "Uzmanību, uguns!" - norāda vietas, kur atrodas viegli uzliesmojoši materiāli vai arī to, kur atklātas uguns izmantošana vai izraisīt ugunsgrēku.

Uzņēmuma SIA SPRINKLER SERVICE piedāvājums

Ja Jūs vēlaties pasūtīt ugunsdrošības zīmes, tad pievērsiet uzmanību mūsu uzņēmuma piedāvājumam. Mēs specializējamies ugunsdrošības jomā un darbojamies ne tikai Latvijā, bet arī visās Baltijas valstīs. Mēs esam orientēti uz kvalitatīvu un individuālu uzņēmuma klientu apkalpošanu, pielietojot inovatīvus risinājumus un izmantojot milzīgo pieredzi ugunsdrošības jomā. Mēs palīdzam izvēlēties optimālāko ugunsdrošības risinājumu, kā arī nodrošināsim piegādi un uzstādīšanu. Mēs palīdzēsim piegādāt materiālus, lai nodrošinātu objekta ugunsdrošību, atbilstoši spēkā esošajām prasībām. Vēl mēs varam nodrošināt Jūsu uzņēmuma darbiniekiem teorētiskās un praktiskās ugunsdrošības apmācības.