Ugunsdzēsības sistēmu projektēšana no Sprinkler Service

Katram īpašumam jāatbilst ugunsdrošības prasībām.

Ugunsdzēsības sistēmu projektēšana — tas ir pirmais solis ugunsaizsardzības organizēšanā. Šajā procesā tiek ņemtas vērā ēkas plānojuma īpatnības, ekspluatācijas apstākļi, nepieciešamais aizsardzības līmenis, iespējamie apdraudējumi, kā arī tiek izvēlētas atbilstošas iekārtas un noteikts to izvietojums. Šajā procedūrā ietilpst tehnisko un ekspluatācijas dokumentu analīze, tostarp dažādu ēku sistēmu analīze. Vēl tiek veikta arī vizuālā pārbaude, kā arī tiek izmantots īpašs aprīkojums. Lai pārbaudītu ierīču, kompleksu un sistēmu darba kārtību, tiek veiktas pārbaudes un mērījumi. Konstatējot bojājumus uz pārklājumiem vai objekta konstrukcijām, tiek veikta defektu noteikšana, kā arī tiek sagatavoti defektu akti.

Ziņojumi un akti tiek sagatavoti, pamatojoties uz pārbaudes rezultātiem. Dokumentos tiek norādīts telpu un konstrukciju, kā arī visu sistēmu un mezglu pašreizējais stāvoklis. Speciālisti izdara slēdzienu par iespēju veikt remontu, dod ieteikumus projektētājam un darbuzņēmējam, pievieno nepieciešamos aprēķinus un tabulas. Secinājumi un atskaites tiek nodotas projektēšanas uzņēmumam, kā arī tiek izmantoti lēmumu pieņemšanā, kas saistīti ar ugunsaizsardzības sistēmu organizēšanu.

Kā pasūtīt ugunsaizsardzības sistēmu izstrādi

Lai pasūtītu ugunsdrošības signalizācijas projektēšanu, Jums vienkārši jāpiezvana mūsu speciālistiem pa tālruni. Mēs iepazīsimies ar uzdevuma prasībām un piedāvāsim optimālāko variantu ugunsdrošības sistēmas projektēšanai. Mūsu projektētāji garantē stingru būvniecības prasību un ugunsdrošības standartu ievērošanu, kā arī izpildīs darbu īsā laikā.

SIA SPRINKLER SERVICE ir uzņēmums, kurš piedāvā ugunsaizsardzības pakalpojumus Latvijas tirgū. Mēs savu darbību uzsākām 1991. gadā ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu un personalizētu klientu apkalpošanu. Savā darbā mēs izmantojam jaunākās izstrādes un tehnoloģijas.

Mēs piedāvājam kompleksus projektēšanas, uzstādīšanas, apkopes, tehnisko dokumentu sagatavošanas, montāžas uzraudzīšanas un materiālu piegādes pakalpojumus, lai nodrošinātu ugunsdrošību objektā. Mūsu speciālisti veiksmīgi tiek galā ar jebkuriem uzdevumiem.

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar piedāvātajiem pakalpojumiem, tad sekojiet saitei ŠEIT.