SIA Sprinkler service: uzticama aizsardzība no ugunsgrēka Jūsu mieram Uzticamas un efektīvas ugunsaizsardzības sistēmas

Rūpnīcas un uzņēmumi, noliktavas un garāžas, privātmājas un daudzstāvu ēkas, biroju un tirdzniecības ēkas - tas ir tikai neliels to rūpniecības un privāto objektu saraksts, kuriem nepieciešama aizsardzība pret ugunsgrēku.

Lai nodrošinātu atbilstošu ugunsdrošības līmeni, daudzi uzņēmīgi klienti izmanto speciālo brīdinājuma un signalizācijas iekārtu uzstādīšanas pakalpojumu. Pie tādiem materiāliem, aksesuāriem un aprīkojuma pieskaitāmi dūmu un gāzes detektori, ugunsdrošas krāsas, avārijas/izejas apgaismojuma sensori, ugunsdzēšamie aparāti, automātiskās ugunsdzēsības vadības skapji.

Jūs varat pasūtīt un iegādāties šāda veida produktus, kā arī izmantot ugunsdrošības sistēmu projektēšanas pakalpojumus, sazinoties ar SIA SPRINKLER SERVICE interneta veikala menedžeriem. Visiem līdzekļiem, kas paredzēti aizsardzībai pret ugunsgrēku rašanos un izplatīšanos, kas pieejami mūsu uzņēmuma pašreizējā tiešsaistes katalogā, ir ļoti efektīvi un uzticami, kā arī tiem ir ilgs uzglabāšanas laiks (tas ir iespējams, pateicoties biznesa procesu atbilstībai progresīvajām ISO 9001 prasībām :2015).

Uzņēmums SIA SPRINKLER SERVICE: ļoti efektīvas ugunsaizsardzības sistēmas Rīgā par vispieņemamāko cenu.

Kāpēc Jums vajadzētu vērsties tieši mūsu uzņēmumā

Pastāvīgie klienti norādīja sekojošas priekšrocības un privilēģijas, kuras sniedz sadarbība ar mums:

  1. Tiek veikta ne tikai ugunsdrošību nodrošinošu sistēmu projektēšana, bet arī to uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā un testēšana.
  2. Garantija tiek izsniegta gan veselai vairumtirdzniecības preču partijai, gan vienam individuālam pasūtījumam. Šis dokuments nodrošina tiesības atgriezt/apmainīt produkciju, ja tiek konstatēts defekts.
  3. Pasūtījumu piegāde tiek veikta ne tikai Rīgā, bet arī uz jebkuru Latvijas attālāko reģionu.
  4. Plašs dažādu piederumu un līdzekļu klāsts, tostarp, ugunsdrošas durvis, ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, dūmu un uguns detektori, dažādas pulverveida ugunsdzēsības aparātu varianti u.c.

Pievērsiet uzmanību: saņemt plašāku informāciju par ugunsdrošības sistēmu tehniskajām, ekspluatācijas un funkcionālajām iespējām Jūs varat, konsultējoties ar kādu no mūsu menedžeriem, vai arī ŠEIT.