Vai gāzes detektoram jābūt kopā ar dūmu detektoru?

Saskaņā ar izmaiņām, kas tika veiktas ugunsdrošības noteikumos, visās dzīvojamās jābūt uzstātiem dūmu detektoriem, bet privātmājās jāatrodas ugunsdzēšamajam aparātam.

Lai nepieļautu bīstamu situāciju rašanos un novērstu ugunsgrēku mājā vai dzīvoklī, ieteicams izmantot Sprinkler Service uzņēmuma pakalpojumus.

Iekārtas īpašības

Dūmu detektors – tā ir neliela ar baterijām darbināma ierīce, kuras uzdevums ir brīdināt par telpā esošajiem dūmiem. Ierīce ir aprīkota ar fotoelektronisko dūmu detektoru: kad tas tiek aktivizēts, parādās asa skaņa. Izvēlēties kādu no daudzajiem piedāvātajiem modeļiem un veikt pasūtījumu dūmu detektora iegādei Jūs varat šeit.

Vēl viena obligāta ierīce ugunsdrošības nodrošināšanai – tas ir gāzes detektors. Šī nelielā ierīce var darboties gan autonomi, gan no tīkla: tās funkcionalitāte ļauj noteikt butāna, propāna un metāna koncentrāciju gaisā, kā arī aktivizēt skaņas signāla atskaņošanu, kad tiek sasniegts bīstams līmenis.

Šādas ierīces darbības princips ir pavisam vienkāršs: sensors ir ļoti jutīgs pret gāzēm. Ar tās palīdzību Jūs varat novērst sadzīves, naftas vai dabasgāzes noplūdi. Detektors reaģē uz vielām, kas izplatās gaisā, bet pēc tam sāk izdot īpašu skaņas signālu. Izvēlēties kādu no daudzajiem piedāvātajiem modeļiem un veikt pasūtījumu gāzes detektora iegādei Jūs varat šeit.

Dūmu un gāzes detektoru priekšrocības

Pieņemot lēmumu uzstādīt ugunsdrošības aprīkojumu, Jums jāpievērš uzmanību sekojošām priekšrocībām:

  • Brīdināšana par ugunsgrēku ar skaļa skaņas signāla palīdzību.
  • Indīgo gāzu koncentrācijas kontrole gaisā. Šī funkcija palīdzēs izvairīties no veselības problēmām, kas ir jo īpaši svarīgi, ja mājās ir uzstādīta malkas krāsns.
  • Iespēja ātri evakuēties no telpas, kurā izcēlies ugunsgrēks, kā arī izglābt vērtīgas lietas un dokumentus.

Dūmu un gāzes detektorus var iegādāties Sprinkler Service uzņēmuma mājas lapā. Katalogs pieejams plašs ugunsdzēsības iekārtu klāsts: modeļiem ir atšķirīgi tehniskie parametri, cenas un ekspluatācijas noteikumi. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat saņemt profesionāla speciālista konsultāciju: menedžeris palīdzēs izvēlēties detektorus, kas atbilst telpas īpašībām un likumdošanas prasībām.