Aerosola ugunsdzēsības sistēma

Atkarībā no konfigurācijas, aerosola ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Aerosolu ugunsdzēsības sistēmā, kā ugunsdzēsīga viela tiek izmantots aerosols. Aerosola ugunsdzēsības sistēmas galvenais elements ir aerosola ģenerators. Atkarībā no konfigurācijas, aerosola ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar manuālās palaišanas sistēmu, dūmu detektoriem, siltuma detektoriem un citu aprīkojumu. Piemēram, kur darba process paredz pastāvīgu cilvēka klātbūtni, var uzstādīt aerosola ugunsdzēšanas sistēmu ar manuālu palaišanu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes aerosola ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Aerosola ugunsdzēsības sistēma elektrosadales telpās.
  • Aerosola ugunsdzēsības sistēma kuģu motortelpās.
  • Aerosola ugunsdzēsības sistēma ražotnēs, fabrikās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.