Virtuves ugunsdzēsības sistēma

Virtuves ugunsdzēsības sistēma ir automātiska ugunsdzēsības sistēma, kas tiek uzstādīta gan profesionālajās, gan sadzīves virtuves telpās. Ugunsdzēsības līdzeklis virtuves ugunsdzēsības sistēmā ir īpašs ugunsdzēsības sastāvs. Ugunsdzēsības sastāvs var būt dažāda veida, tos izvēlas katram objektam individuāli. Virtuves ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir baloni ar ugunsdzēšanas sastāvu, sprauslas un cauruļvadi. Atkarībā no konfigurācijas, Virtuves ugunsdzēsības sistēmas var aprīkot ar detektoriem, signalizētājiem, automātiku un citām iekārtām. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātiku projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika restorānos.
  • Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika viesnīcās.
  • Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika tirdzniecības centros, veikalos.
  • Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika birojos, biroju ēkās.
  • Virtuves ugunsdzēsības sistēmas automātika ražotnēs, fabrikās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.