Pulvera ugunsdzēsības sistēma

Atkarībā no konfigurācijas, pulvera ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Pulvera ugunsdzēsības sistēmā, kā ugunsdzēsīga viela tiek izmantots pulveris. Iespējams izmantot dažādus pulvera veidotājus, tos izvēlas katram objektam individuāli. Pulvera ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir pulvera uzglabāšanas tvertne, cauruļvads un sprauslas. Atkarībā no konfigurācijas, pulvera ugunsdzēsības sistēma var būt sadales blokiem, dūmu detektoriem, siltuma detektoriem un citu aprīkojumu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes pulvera ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma serveru telpās, datu centros.
  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma arhīvos, dokumentu glabātuvēs.
  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma elektrosadales telpās.
  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma kuģu motortelpās.
  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Pulvera ugunsdzēsības sistēma ražotnēs, fabrikās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.