Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija

Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) ir tehnisko risinājumu kopums ugunsgrēka atklāšanai un ugunsgrēka brīdināšanai agrīnās aizdegšanās stadijās. Atkarībā no objekta mērķa ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) var būt dažādas konfigurācijas, tos izvēlas katram objektam individuāli. Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas (ugunsgrēka signalizācija) galvenie elementi ir detektori, sirēnas, trauksmes pogas, vadības iekārtas un panelis. Atkarībā no konfigurācijas, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu (ugunsgrēka signalizāciju) var aprīkot ar dūmu detektoriem, liesmu detektoriem, siltuma detektoriem, staru detektoriem, ārējām sirēnām, iekšējās sirēnām, trauksmes pogām, paneļiem, atkārtotāja paneļiem utt. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) noliktavās, loģistikas centros.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) birojos, biroju ēkās.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) augstceltnēs.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) viesnīcās.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) daudzīvokļu dzīvojamās ēkās.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) fabrikās, ražotnēs.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) tirdzniecības centros.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) izstāžu zālēs.
  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (ugunsgrēka signalizācija) koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.