Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma

Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma ir tehnisks risinājums, kas ļauj atklāt ugunsgrēku ļoti agrīnā stadijā. Atkarībā no objekta mērķa, aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma var būt dažādas konfigurācijas un tos izvēlas katram objektam individuāli. Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēmas galvenie elementi ir detektori, aspirators, gaisa ieplūdes caurules utt. Atkarībā no konfigurācijas, aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma var būt aprīkota ar dažāda veida detektoriem un citu aprīkojumu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes aspirācijas ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma noliktavās, loģistikas centros.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma birojos, biroju ēkās.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma kokapstrādes uzņēmumos.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma ražotnēs, fabrikās.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma tirdzniecības centros.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma izstāžu zālēs.
  • Aspirācijas ugunsgrēka signalizācijas sistēma koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.