Gāzes ugunsdzēsības sistēma

Atkarībā no konfigurācijas, gāzes ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Gāzes ugunsdzēsības sistēmā tiek izmantota gāzveida ugunsdzēšanas viela, kas neatstāj sekas uz telpu, tajā esošajiem priekšmetiem, iekārtām. Gāzes ugunsdzēsības sistēmā var būt atšķirīga gāzveida ugunsdzēsīga viela, kas katram objektam tiek izvēlēta individuāli. Gāzes ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir baloni ar ugunsdzēsīgo vielu, vadības mezgls, gāzes cauruļvads un sprauslas. Atkarībā no konfigurācijas, gāzes ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar sadales mezglu, dūmu detektoriem, siltuma detektoriem un citu aprīkojumu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes gāzes ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma serveru telpās, datu centros.
  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma arhīvos, dokumentu glabātuvēs.
  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma elektrosadales telpās./li>
  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma kuģu motortelpās.
  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Gāzes ugunsdzēsības sistēma ražotnēs, fabrikās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.