Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma

Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) paredzēta ugunsgrēka operatīvai lokalizēšanai. Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) tiek aktivizēta, atverot aizdegšanās vietai tuvāko ugunsdzēsības krānu. Ugunsdzēsības līdzeklis, iekšējā ugunsdzēsības ūdens apgādes sistēmā (krānu sistēmā), ir ūdens. Iekšējās ugunsdzēsības ūdensvada sistēmas (krānu sistēmas) galvenie elementi ir ugunsdzēsības krāni, ugunsdzēsības krānu kastes (var būt dažāda dizaina, iebūvētas vai virssienas) un cauruļvadi. Atkarībā no konfigurācijas, iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) var būt aprīkota ar sauso sistēmas cauruļvadu, sūkņu staciju, ugunsdzēsības ūdens rezervuāru un citu aprīkojumu. Piemēram, pazemes stāvvietai var tikt izvēlēta iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) ar sauso ugunsdzēsības cauruļvadu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes iekšējās ugunsdzēsības ūdensvada sistēmu (krānu sistēmas) projektēšanā, montāžā un apkope. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) noliktavās, loģistikas centros.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) birojos, biroju ēkās.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) augstceltnēs.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) ražotnēs, fabrikās.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) tirdzniecības centros.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) izstāžu zālēs.
  • Iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada sistēma (krānu sistēma) koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.