Izsmidzinātās ūdens ugunsdzēsības sistēma

Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma (miglas sistēma) ir automātiska ugunsdzēsības sistēma. Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas (miglas sistēmas) darbības princips ir balstīts uz ugunsgrēka dzēšanu ar ūdens pilieniem, kuru diametrs ir mazāks par 100 - 150 mikroniem. Lai izveidotu miglas ūdeni, ugunsdzēsības sistēmai jābūt aprīkotai ar specializētiem sūkņiem vai saspiestu gāzi, lai nodrošinātu nepieciešamo spiedienu, specializētiem sprinkleriem un citām iekārtām. Izsmidzināt ūdens ugunsdzēsības sistēma (miglas sistēma) dalās divos veidos - augstspiediena ūdens miglas ugunsdzēsības sistēmā un zemspiediena ūdens miglas ugunsdzēsības sistēmā. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma naftas terminālos.
  • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma vēsturiskās ēkās.
  • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma fabrikās, ražotnēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.