Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma

Ugunsdzēsības sprinkleru (smidzinātāju) sistēma ir stacionāra automātiska ugunsdzēsības sistēma, kas tiek izmantota objektos ar dažādu ugunsslodzi. Ugunsdzēsības sprinkleru sistēmā visizplatītākā ugunsdzēsīgā viela ir ūdens. Atkarībā no objekta veida ugunsdzēsības sprinkleru sistēmā var izmantot arī citas ugunsdzēsīgās vielas. Ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas galvenie elementi ir sprinkleru galviņas jeb sprinkleri un sprinkleru cauruļvadi. Atkarībā no konfigurācijas, ugunsdzēsības sprinkleru sistēma, var būt aprīkota ar sauso sprinkleru sistēmas cauruļvadu, sūkņu staciju, vadības mezglu, ugunsdzēsības ūdens rezervuāru, zemas temperatūras sprinkleriem, augstas temperatūras sprinkleriem un citu aprīkojumu. Piemēram: saunai (pirtij) var izvēlēties sprinklerus ar augstāku aktivācijas temperatūru, bet loģistikas centram — sprinklerus ar lielāku aptverto platību. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts. 

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes automātiskās ugunsdzēsības sprinkleru sistēmas projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma noliktavās, loģistikas centros.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma birojos, biroju ēkās.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma augstceltnēs.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma ražotnēs, fabrikās.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma tirdzniecības centros.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma izstāžu zālēs.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma izglītības iestādēs, dienesta viesnīcās.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma daudzīvokļu dzīvojamās ēkās.
  • Automātiskā ugunsdzēsības sprinkleru sistēma koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.