Transporta ugunsdzēsības sistēma

Transporta ugunsdzēsības sistēma ir automātiska ugunsdzēsības sistēma, kas ierīkota gan kā specializētos transportlīdzekļos, tā arī automašīnās. Sistēma tiek izvēlēta individuāli katram transporta veidam. Transporta ugunsdzēsības sistēma visbiežāk tiek ierīkota transportlīdzekļa motora nodalījumā. Pateicoties savai pozicionēšanai, transporta ugunsgrēka dzēšanas sistēma efektīvi atklāj, signalizē un lokalizē ugunsgrēku agrīnā stadijā.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības transporta ugunsdzēsības sistēmas projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma lauksaimniecības aprīkojumiem.
  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma būvniecības aprīkojumiem.
  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma vieglajām automašīnām.
  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma sabiedriskajiem transportiem, autobusiem.
  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma dzelzceļa transportiem, vilcieniem.
  • Automātiskā transporta ugunsdzēsības sistēma militārajam aprīkojumam.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.