Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs

Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs ir speciāla tvertne ūdens rezerves uzglabāšanai, kas tiek izmantota tikai ugunsgrēka gadījumā aizsargājamajā objektā. Gadījumā, ja nav pilsētas ūdens vai tā spiediens nav pietiekams, lai nodrošinātu nepieciešamo spiedienu ēkas ugunsdzēsības sistēmās, ugunsdzēsības ūdens rezervuārs ir nepieciešams, lai nodrošinātu ugunsdrošību aizsargājamā objektā. Atkarībā no konfigurācijas, ugunsdzēsības ūdens rezervuārs, var būt virs zemes vai pazemē. Tāpat ugunsdzēsības ūdens rezervuāru var aprīkot ar sūkņiem, automātiku, apkures un citām iekārtām. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes ugunsdzēsības ūdens rezervuāra sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības ūdens tvertnes:

  • Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs fabrikās, ražotnēs.
  • Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs tirdzniecības centros.
  • Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs izstāžu zālēs.
  • Ugunsdzēsības ūdens rezervuārs koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.