Aerosola ugunsdzēsības sistēma

Kas ir aerosola ugunsdzēsības sistēma?

Atkarībā no konfigurācijas, aerosola ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Aerosolu ugunsdzēsības sistēmā, kā ugunsdzēsīga viela tiek izmantots aerosols. Aerosola ugunsdzēsības sistēmas galvenais elements ir aerosola ģenerators. Atkarībā no konfigurācijas, aerosola ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar manuālās palaišanas sistēmu, dūmu detektoriem, siltuma detektoriem un citu aprīkojumu. Piemēram, kur darba process paredz pastāvīgu cilvēka klātbūtni, var uzstādīt aerosola ugunsdzēšanas sistēmu ar manuālu palaišanu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā aerosola ugunsdzēsības sistēmas projekts, vajadzīga konsultācija objektam nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope objektā - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur e-pastu vai tālruni.

Aerosola ugunsdzēsības sistēmas projektēšana

 • Aerosola ugunsdzēsības sistēmas projekta izstrāde jeb projektēšana.
 • Esošā aerosola ugunsdzēsības sistēmas projekta novērtēšana un apsekošana jeb audits un, ja nepieciešams, pārprojektēšana.
 • Aerosola ugunsdzēsības sistēmas montāžas autoruzraudzība būvniecības laikā.
 • Konsultācija ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu izvēlē.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Projektēšanas nodaļu un iepazītos ar mūsu projektējamo sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu projektēšana.

Aerosola ugunsdzēsības sistēmas montāža

 • Aerosola ugunsdzēsības sistēmas montāža.
 • Esošās aerosola ugunsdzēsības sistēmas rekonstrukcija, pārbūve, papildināšana vai renovācija.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Montāžas nodaļu un iepazītos ar mūsu montēto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu montāža.

Aerosola ugunsdzēsības sistēmas apkope

 • Aerosola ugunsdzēsības sistēmas apkope un remonts.
 • Aerosola ugunsdzēsības sistēmas audits, apsekošana, defektācija un konsultēšana.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Apkopes nodaļu un iepazītos ar mūsu apkopto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu apkope.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes aerosola ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

 • Aerosola ugunsdzēsības sistēma elektrosadales telpās.
 • Aerosola ugunsdzēsības sistēma kuģu motortelpās.
 • Aerosola ugunsdzēsības sistēma ražotnēs, fabrikās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.