Drenčeru ugunsdzēsības sistēma

Kas ir drenčeru ugunsdzēsības sistēma?

Atkarībā no konfigurācijas, drenčeru ugunsdzēsības sistēma (sprinkleru ugunsdzēsības sistēma) var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Sprinkleru ugunsdzēsības sistēmā visizplatītākā ugunsdzēsīgā viela ir ūdens. Atkarībā no objekta veida drenčeru ugunsdzēsības sistēmā var izmantot arī citas ugunsdzēsīgās vielas. Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir drenčeru galviņas jeb drenčeri un drenčeru cauruļvadi. Viena no drenčeru ugunsdzēsības sistēmas galvenajām atšķirībām no sprinkleru sistēmas – drenčeru sistēmā smidzinātājs ir atvērtā stāvoklī. Atkarībā no konfigurācijas, drenčeru ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar sauso drenčeru sistēmas cauruļvadu, sūkņu staciju, ugunsdzēsēju mašīnām paredzētajiem pieslēgumiem un citu aprīkojumu. Piemēram, ar drenčeru ugunsdzēsību sistēmu aprīkotas telpas var tikt sadalītas zonās – tādējādi būs iespējams veikt dzēšanu tikai zonā ar aizdegšanās avotu, neskarot citas aizsargājamā objekta zonas. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā drenčeru ugunsdzēsības sistēmas projekts, vajadzīga konsultācija objektam nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope objektā - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur e-pastu vai tālruni.

Drenčeru (sprinkleru) ugunsdzēsības sistēmas projektēšana

 • Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas projekta izstrāde jeb projektēšana.
 • Esošā drenčeru ugunsdzēsības sistēmas projekta novērtēšana un apsekošana jeb audits un, ja nepieciešams, pārprojektēšana.
 • Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas montāžas autoruzraudzība būvniecības laikā.
 • Konsultācija ugunsdzēsības, ugunsaizsardzības un ugunsdrošības sistēmu izvēlē.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Projektēšanas nodaļu un iepazītos ar mūsu projektējamo sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu projektēšana.

Drenčeru (sprinkleru) ugunsdzēsības sistēmas montāža

 • Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas montāža.
 • Esošās drenčeru ugunsdzēsības sistēmas rekonstrukcija, pārbūve, papildināšana vai renovācija.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Montāžas nodaļu un iepazītos ar mūsu montēto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu montāža.

Drenčeru (sprinkleru) ugunsdzēsības sistēmas apkope

 • Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas apkope un remonts.
 • Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas audits, apsekošana, defektācija un konsultēšana.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Apkopes nodaļu un iepazītos ar mūsu apkopto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu apkope.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes drenčeru ugunsdzēsību sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

 • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma noliktavās, loģistikas centros.
 • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
 • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma ražotnēs, fabrikās.
 • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.