Izsmidzinātās ūdens ugunsdzēsības sistēma

Kas ir izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma?

Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma (miglas sistēma) ir automātiska ugunsdzēsības sistēma. Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas (miglas sistēmas) darbības princips ir balstīts uz ugunsgrēka dzēšanu ar ūdens pilieniem, kuru diametrs ir mazāks par 100 - 150 mikroniem. Lai izveidotu miglas ūdeni, ugunsdzēsības sistēmai jābūt aprīkotai ar specializētiem sūkņiem vai saspiestu gāzi, lai nodrošinātu nepieciešamo spiedienu, specializētiem sprinkleriem un citām iekārtām. Izsmidzināt ūdens ugunsdzēsības sistēma (miglas sistēma) dalās divos veidos - augstspiediena ūdens miglas ugunsdzēsības sistēmā un zemspiediena ūdens miglas ugunsdzēsības sistēmā. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas projekts, vajadzīga konsultācija objektam nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope objektā - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur e-pastu vai tālruni.

Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas projektēšana

 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas projekta izstrāde jeb projektēšana.
 • Esošā izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas projekta novērtēšana un apsekošana jeb audits un, ja nepieciešams, pārprojektēšana.
 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas montāžas autoruzraudzība būvniecības laikā.
 • Konsultācija ugunsdzēsības un ugunsdrošības sistēmu izvēlē.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Projektēšanas nodaļu un iepazītos ar mūsu projektējamo sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu projektēšana.

Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas montāža

 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas montāža.
 • Esošās izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas rekonstrukcija, pārbūve, papildināšana vai renovācija.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Montāžas nodaļu un iepazītos ar mūsu montēto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu montāža.

Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas apkope

 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas apkope un remonts.
 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmas audits, apsekošana, defektācija un konsultēšana.

Lai uzzinātu vairāk par SIA SPRINKLER SERVICE Apkopes nodaļu un iepazītos ar pilnu mūsu apkopto sistēmu sarakstu, skatīt sadaļu Ugunsaizsardzības sistēmu apkope.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma naftas terminālos.
 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma vēsturiskās ēkās.
 • Izsmidzinātā ūdens ugunsdzēsības sistēma fabrikās, ražotnēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.