Drenčeru ugunsdzēsības sistēma

Atkarībā no konfigurācijas, drenčeru ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Drenčeru ugunsdzēsības sistēmā visizplatītākā ugunsdzēsīgā viela ir ūdens. Atkarībā no objekta veida drenčeru ugunsdzēsības sistēmā var izmantot arī citas ugunsdzēsīgās vielas. Drenčeru ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir drenčeru galviņas jeb drenčeri un drenčeru cauruļvadi. Viena no drenčeru ugunsdzēsības sistēmas galvenajām atšķirībām no sprinkleru sistēmas – drenčeru sistēmā smidzinātājs ir atvērtā stāvoklī. Atkarībā no konfigurācijas, drenčeru ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar sauso drenčeru sistēmas cauruļvadu, sūkņu staciju, ugunsdzēsēju mašīnām paredzētajiem pieslēgumiem un citu aprīkojumu. Piemēram, ar drenčeru ugunsdzēsību sistēmu aprīkotas telpas var tikt sadalītas zonās – tādējādi būs iespējams veikt dzēšanu tikai zonā ar aizdegšanās avotu, neskarot citas aizsargājamā objekta zonas. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes drenčeru ugunsdzēsību sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma noliktavās, loģistikas centros.
  • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma ražotnēs, fabrikās.
  • Stacionārā ugunsdzēsības drenčeru sistēma koncertzālēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.