Dzirksteļu noteikšanas un dzēšanas sistēma

Dzirksteļu noteikšanas un dzēšanas sistēma ir inovatīvs risinājums, kas aktīvi piedalās potenciālo ugunsdraudu novēršanā, ko var izraisīt dzirksteles un citi dzirkstelējoši elementi. Šī automātiskā ugunsdzēsības sistēma ir īpaši pielāgota rūpniecības vides vajadzībām, kur pastāv palielināts risks.

Dzirksteļu noteikšanas un dzēšanas sistēma darbojas, izmantojot dzirksteļu detektorus, kas stratēģiski izvietoti potenciālo ugunsdraudu zonās. Šie detektori ir jutīgi pret dzirkstelēm un karstumu, un ja tie identificē potenciālu ugunsdraudu, tie nekavējoties aktivizē dzēšanas ierīci.

Dzirksteļu detektori reaģē uz dzirkstelēm gandrīz nekavējoties, nodrošinot ātru un efektīvu rīcību potenciāla ugunsdrauda gadījumā. Sistēmu var pielāgot konkrētā objekta vajadzībām, izmantojot atbilstošas dzirksteļu detekcijas un dzēšanas metodes. Šīs sistēmas darbība ir pilnīgi automātiska, samazinot cilvēku iejaukšanos un palielinot drošības līmeni. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Dzirksteļu noteikšanas un dzēšanas sistēma fabrikās.
  • Dzirksteļu noteikšanas un dzēšanas sistēma ražotnēs.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.