Putu ugunsdzēsības sistēma

Atkarībā no konfigurācijas, putu ugunsdzēsības sistēma var būt ar automātisku, manuālu vai attālinātu palaidi. Putu ugunsdzēsības sistēmā, kā ugunsdzēsīga viela tiek izmantotas putas, kuras iegūst no putu veidotāja šķīduma. Iespējams izmantot dažādus putu veidotājus, tos izvēlas katram objektam individuāli. Putu ugunsdzēsības sistēmas galvenie elementi ir putu ģeneratori, sajaukšanas mezgls, putu veidotāja šķīdums utt. Atkarībā no konfigurācijas, putu ugunsdzēsības sistēma var būt aprīkota ar sūkņu staciju, dūmu detektoriem, siltuma detektoriem un citu aprīkojumu. Katram objektam tiek izstrādāts individuāls risinājums un projekts.

Ja jāizstrādā projekts, vajadzīga konsultācija nepieciešamās ugunsdrošības sistēmas izvēlē, jāveic sistēmas montāža vai tehniskā apkope - SIA SPRINKLER SERVICE sagatavos Jums un Jūsu objektam piemērotu piedāvājumu! Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums caur Turn on Javascript! vai tālruni. Lai vairāk uzzinātu par SIA SPRINKLER SERVICE nodaļām, skatīt sadaļas Projektēšana, Montāža, Apkope un Preces.

Mūsu pieredze

SIA SPRINKLER SERVICE ir vairāk kā 30 gadu pieredze jebkādas grūtības pakāpes putu ugunsdzēsības sistēmu projektēšanā, montāžā un apkopē. Objekti Latvijā, kuros visbiežāk sastopama šāda veida ugunsdzēsības sistēma:

  • Putu ugunsdzēsības sistēma noliktavās, loģistikas centros.
  • Putu ugunsdzēsības sistēma naftas bāzēs.
  • Putu ugunsdzēsības sistēma pazemes un virszemes autostāvvietās.
  • Putu ugunsdzēsības sistēma lidostās.

Ar objektu sarakstu, kuru būvniecībā un projektēšanā ir piedalījies SIA SPRINKLER SERVICE, var iepazīties sadaļā Projekti.